O nás

„Oblečte váš domov do krásy“

Naše štúdium Lapoš Decor funguje už 5 rokov

Priestor štúdia je nad našou predajňou Farby laky Lapoš, kde sme pôvodne začínali. Už vtedy sme inklinovali k celkovej kráse interiérov.

Vedeli sme, že aj najkrajšie vymaľované steny si sem-tam žiadajú podčiarknuť jemnými detailmi.

Tak začala naša cesta komplexného interiérového štúdia.

Stále častejšie sme v tej dobe mysleli na to, že by sme mohli rozšíriť sortiment. V predajni Farby laky Lapoš sme mali len dva-tri katalógy tapiet. Práve tapety v nás prebudili chuť skrášľovať interiér a všeobecne celý domov ešte viac.

Oslovili sme vtedy viaceré firmy, ktoré sa zaoberali tapetami a ich lepením. Spojili sme sa a vytvorili sortiment, ktorý dodnes plne kryje požiadavky aj náročnejších zákazníkov. Ani pri tapetách sme sa však nezastavili a vedeli sme, že sa chceme rozširovať ďalej.

Sortiment sme teda rozšírili o závesy a záclony ku tapetám. Tie tvoria hlavné prvky, ktorý dotvoria atmosféru každej miestnosti. Počas nášho pôsobenia sme sa chvíľu venovali aj dekoráciám do domov a bytov.

Nakoniec sme od tejto oblasti upustili, aby sme sa venovali celkovej a základnej atmosfére interiéru. Vďaka svojej záľube sme sa však rozhodli aj navštevovať kurz interiérového dizajnu.

V štúdiu Lapoš Decor šijeme aj oblečenie pod značkou Comme Si. Plesové šaty, saká, kabátiky, svadobné šaty či oblečenie na každý deň podľa vašich presných požiadaviek.

Skúsenosti máme naozaj bohaté a veríme, že aj s našimi službami v oblasti šitia na mieru budete spokojní.

Viac ako 5 rokov na trhu

Šitie na mieru s dôrazom na detial

Kvalitné spracovanie a spokojnosť zákazníkov

Máte otázky?
Zavolajte nám a my vám poradíme.